SIK SORULANLAR

Kargolarınız alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir. Kargo ücreti boyut ve hacme göre kargo firması tarafından hesaplanmaktadır.
İPTAL
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Fakat siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.

İADE

İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ
Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içinde yasamarket.com’a başvuruda bulunarak, aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
- İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim? Kargodan teslim aldığınız gün içerisinde satın aldığınız ürünün son tüketim tarihi geçmiş ise ürününüzü iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?
Lütfen iade işlemi için, ürünü Yasa'ya göndermeden önce susurluk@yasa.com.tr adresine, iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün kırılması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünler mutlak suretle orjinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte iadesi yapılmalıdır.
Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?
İadesine karar verilen ürünleri Orta Mah. Balıkesir Cad. No:6 (Yasa Dinlenme Tesisleri) Susurluk / Balıkesir adresine kargo ile gönderebilirsiniz.
Telefonla ya da elektronik posta ile destek alabilirsiniz.

Alışveriş konunda yaşanan sorunların çözümü için lütfen buraya tıklayın.
yasamarket.com adresi üzerinden kredi kartı bilgileriniz ile ödeme yapmak istediğinizde, Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş.'ye ait güvenli ödeme ekranına yönlendirileceksiniz.
Bu ekran üzerinde yapacağınız tüm bilgi girişleri Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş. tarafından korunacaktır.


EK BİLGİ
Sitemizin teknik altyapısı belirli aralıklarla yenilenmektedir.
Sipariş ve ödemelerle ilgili sorun yaşamamak için "Google Chrome" tarayıcısını kullanmanız ve ayrıca "CTRL+F5" kombinasyonu ile sayfayı yeniden yüklemeniz önerilir.